FAQ

FAQ – czyli najczęściej zadawane przez Was pytania.

1. Jak długo zajmujesz się fotografią ?
Fotografią ślubną zajmuję się już od ponad 6 lat, mam za sobą kilkadziesiąt sfotografowanych uroczystości.

2. Na jakim sprzęcie fotografujesz?
Pracuję przy użyciu pełno klatkowych profesjonalnych aparatów fotograficznych. Obecnie używam systemu Canon . Poza profesjonalnym body korzystam wyłącznie z bardzo jasnych obiektywów stałoogniskowych, które zapewniają niesamowicie piękny obraz. Posiadam również dedykowane lampy błyskowe, które zapewniają komfort pracy w każdych warunkach oświetleniowych, choć preferuję pracę przy świetle zastanym.

3. Na jaki czas przed ślubem trzeba zarezerwować termin, by móc skorzystać z Twoich usług?
Jak w przypadku wszystkich usługodawców z branży ślubnej terminy w ścisłym sezonie ślubnym od czerwca do września warto zarezerwować nawet z rocznym wyprzedzeniem. Ale nie ma zasady. Dlatego, jeśli interesuje Was dostępność jakiegokolwiek terminu zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością sprawdzę terminarz i prześlę ofertę ślubną do wglądu.

4. Pracujesz tylko w miejscu zamieszkania, czy dojeżdżasz na zlecenia?
Jeśli podoba Wam się styl mojej pracy i chcielibyście rozpocząć współpracę ze mną chętnie dojadę na Wasz piękny ślub, gdziekolwiek by nie był .  Warunki dojazdu zawsze ustalane są indywidualnie dla każdej pary, w celu zapoznania się ze szczegółami zapraszam do kontaktu.

5. Czy można zamówić plenerową sesję ślubną w innym dniu niż dzień ślubu oraz w innej lokalizacji ?
Oczywiście, że tak . Osobiście zawsze rekomenduję wybór opcji sesji w innym dniu. To daje nam możliwości spokojnej pracy bez stresu i presji czasu. Na sesję możemy wybrać się w dowolnie wybrane przez Was miejsce w Polsce i poza granicami kraju.